Nescafe Çekiliş Sonucu 2020

You may also like...

36 Responses

 1. Vahdet dedi ki:

  Telefon çıkmadı ama şuan girdiğimiz şifreler devam ediyor mu araba çekilişi için

 2. Zafer dedi ki:

  Ahmet bey ben arabada 5. Sıradayım sizce gelme şansı nedir

 3. büşra dedi ki:

  2 senedir şifre giriyorum bu sene 1800 tane şifre girdim telefon bile çıkmadı yine hüsran 🙁

 4. zekeriyya korkmaz dedi ki:

  ahmet bey gardaş 4500 tane gönderdim. hiç birşey çıkmadı.paketleri nescafeye göndersem bana bir aylık içeceğim nescafeyi gönderirler mi acep

  • Ahmet Selman dedi ki:

   4 bin 500 paket için bir miktar para harcadınız. Şifreleri gönderirken de yaklaşık 12 saat kaybettiniz. Her arkadaş ortamında kaç şifre gönderdiğinizi söyleyip kesin kazanacağım diyerek hayaller kurup anlattınız. Hem paranız, hem zamanınız, hem de hayalleriniz suya düştü. Bırakın bari paketler siz de kalsın. Paketleri de gönderirseniz bir aylık kahve değil bir bardak su bile göndermezler.

 5. Anzılha dedi ki:

  En geç ne zaman alabiliriz yada en geç ne zaman ödeyebilirz vergiyi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Siz kazandınız mı?

   • Nevzat Toprak dedi ki:

    Mrhba Ahmet Selman Bey İyi Geceler Sözüm Size Değil Ama Bu Nescafe Şirketi Bence Dolandırıcının Tekidir Ben 2 Yıl Önce İphone 7 Çekilişine katıldım iphone 7 marka telefon kazandım Ama Bu Son 2 Yıldır Katılıyorum Bir Türlü Benim Adıma Çekilişten ne telefon nede araba çıkmıyor benim görüşüm bu çekiliş şirketi çekilişlerde şaibelik yapıyor bu yılda sadece kendi adıma değil 7kişi adına katıldım bu çekilişe ama kimseye birşey cıkmadı.

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Hep söylüyorum her zaman da söyleyeceğim. Bir çekilişte size hediye çıkmaması o çekilişte hile olduğu anlamına gelmez. 5 bin tane şifre de gönderseniz 10 yıldır katılıyor da olsanız bunun anlamı hile değil kısmetsizliktir. Nasıl ki insanlar hac kurası için 8-9 yıl bekliyorlar ve bu kadar beklemiş olmaları kendilerine x100 kat daha kazanma ihtimali verse de ve hala çıkmıyorsa bu da aynı.

    Çekilişe 1 milyon farklı kişi katıldı ve sadece 110 kişi hediye kazandı. Siz bu 110 kişi arasında değil, geriye kalan 999 bin 890 kişi arasındasınız. ve diyorsunuz ki, “nasıl olur da ben 110 kişinin arasında olmam, kesin hile olmalı ki 1 milyon kişinin arasında ben 999 bin 890 kişi arasında kalmışım.” Bu sitem biraz garip değil mi?

   • Nevzat Toprak dedi ki:

    yaklaşık 1400 şifre gönderdim 7 kişi adına ama hiç kimsenin adına çekilişten birşey çıkmadı

 6. Emre dedi ki:

  @Ahmet Selman Ya sırf sonuçlara bakmak için girdim ama yorumları da gördüm, görmez olaydım. Sabrına ve bu hümanist tavrına hakkını vermek lazım. Şu iki yorum sahibine ciddiyetle cevap yazmışsın ya sana üzüldüm istemsizce. Kal sağlıcakla Ahmet, umuyorum ki gelecekte her daim, dimağına hükmedebilen boşuna taşımayan insanlara rast gelirsin… ?‍♂️?

 7. kadir şahin dedi ki:

  Ahmet Selman Bey, çabanıza hayran oldum. Bu kadar saçma sorulara ciddiye almanız bir yana, sağlam bir mantık örgüsü kurup sabırla yazmanız bir yana. tebrik ederim 🙂

 8. Said dedi ki:

  Humm!!! Allah en doğrusunu bilir toplam katılımcı 11 milyon 1 ci kürede 11 den fazla numara neden konuldu ?
  Numara topları kürelerde kontrol edildimi bilmiyorum belki seçilen ler numaraların sıçak soğuk toplar olarak isabet edilmiş olması?
  Kısaca kürelerin elle deilde milli piyango gibi dönen bir çark olması gerekliydi.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hiç bir kürede 10’dan fazla top yoktu. 11’den fazla numara konuldu derken neyden bahsettiğinizi anlamadım. Kazanamamış olmanız illaki çekilişte hile yapıldığı için olmayabilir. Kısmet değilmiş diyebilirsiniz. Firmalar hile yapmak için çekiliş düzenlemiyor. En tehlikelisi milli piyango küresi. Google’a milli piyango hilesi yazarsanız karşınıza çıkan videolardan otomatik kürelerin ne kadar hileli olabileceğini görebilirsiniz.

 9. Hakan dedi ki:

  Yine hüsran yine hüsran … yaklaşık 100 tane gönderdim yine bir şey çıkmamış.

 10. yazgı dedi ki:

  canlı yayın ile cekilis i canlı yayın yaptılar bunu anladik ama sadece çekilişi çeken kızları topları gösteriyorlar geçen sene de böyle oldu bu senede peki neden orda açıklama yapan bilgisayardan numaraları takip eden Jurileri neden onlarin ekranları canlı yayın da gösterilmiyor? verilen numaralar göre deniliyor bakan kişiler istediği ismi soyleye bilir cunki biz ekranları sistemi görmüyoruz tabiki bunda hile var istenilen kişiler seçiliyor aralarında bir kaçi tesadüf diyor lar bence canlı yayın yaparken çekiliste onlarin ekranları gösterilmelidır kimse cekilis kodlarını takip etmiyor kayıt etmiyor etseler herkez anliyacak zaten hile olduğunu daha kapsamlı ve donanimı cekilis yapılmasını istiyoruz nescafe bunu yapması gerekir adil düzgün olmasınazım herkezin anlayacağı bir biçimde sadece numaralara millete gosterisle olmuyor nebilelim bilgisayarı takip edenin doğru söylediğini o numaralarin okisiye ait olduğunu hep çelişki bunlara dikkat edilmesi lazım vede onlari herkezin görmesi lazım dir adaletsizlik oluyor herkez için

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Her şifre gönderimine karşılık size bir katılım numarası verildi. Çekiliş de katılım numaraları üzerinden yapıldı. Şimdiye kadar yapılan çekilişlerde katılım numarası çekilişe katılan kişilere verilmiyordu ve insanın aklında hep bir şüphe kalıyordu. Bu sene ise kafalardaki tüm şüpheler giderildi. Ekran görünsün veya görünmesin, topların oluşturduğu sayı sizin katılım numaranız ise siz kazanmışsınız demektir. Katılım numarası verildiği halde bunları kaydetmemiş olmanız sizinle ilgili bir durum. Nescafe’nin buna yapabileceği bir şey yok. Çekiliş gayet adil ve açık bir şekilde yapıldı.

  • Semih dedi ki:

   Merhaba ben bütün numaraları kaydettim ve bana telefon çıktı ayrıca bu denli büyük firmaların çıkan numarayı başka birine verme gibi bi riske gireceğini düşünmüyorum

 11. hasan dedi ki:

  yedek talihliler ne zaman açıklanır acaba umut fakirin ekmeği 🙂

 12. Halil dedi ki:

  Katılan geri kalan müşteriler ne olcak peki

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ne olacağı var mı, bundan sonra her akşam, ihtiyacı olmadığı halde “en azından bir telefon kazansam kar kardır” diyerek aldığı yüzlerce Nescafe 3’ü 1 arada paketlerinden çıkan kahveleri biriktirdiği kavanozu açıp, kaşıkla kahvesini fincana koyarak içebilir ve “bir sonraki yıl daha fazla alacağım” diyerek şimdiden hazırlık yapabilirler.

 13. Volkan dedi ki:

  Merhaba ben volkan batmaz geçen senede gönderdim ve bu senede gönderdim ben burda hiyne olduğunu düşünüyorum çok Nescafe aldım insana cikmazmi bursadan

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş için 11 milyondan fazla şifre gönderildi. 1 kişi 10 şifre göndermiş olsa 1,1 milyon farklı kişi çekilişe katılmış olur. Toplamda 110 hediye veriliyor. Yani her 10 bin kişiden bir kişi hediye kazanıyor. Bir “hiyne” olduğunu düşünmeden önce kafanızda 10 bin kişiyi canlandırın ve bu kadar insanın içinden sadece bir kişinin seçilerek hediye kazandığını düşünün. Siz iki yıldır çekilişe katıldığınızı ve neden 10 bin kişi arasından ben seçilmedim de yine 9 bin 999 kişi arasında ben oldum diye sitem ediyorsunuz. Bu çok olağan bir durum değil mi? Yani 10 bin kişi arasından 9 bin 999 kişi içinde olmak sitem edilecek ve bir hile olduğunu düşünecek kadar saçma bir şey mi? Kazanamayıp “hile” olduğunu düşünen kişilere bu yüzden çok şaşırıyorum.

 14. ismi lazım değil dedi ki:

  yedek talihlileri ne zaman yazarsınız?

 15. Ahmet Hamdi Erhan Asil dedi ki:

  BeniKazan isimli talihliye 1 adet Mercedes, 3 adet galaksi S9 Çıktığını görüyorum. Bu işte bir iş olduğunu düşünüyorum. Bu işte bir sahtekarlık olduğunu düşünüyorum. Ben de en az 500 kere şifre gönderdim. Kim bu BeniKazan isimli Talihli. Sizin gönderilmeyen şifreleriniz filan mı? Merak ettiğim için soruyorum.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hamdi bey :))

   BeniKazan isimli bir kişi olsa şaşırmanız gereken bu çekilişten 1 adet Mercedes ve 3 adet Galaxy S9 kazanması değil, bu ismin garipliği olmalı. Şuan benikazan sitesindesiniz ve oradaki benikazan ifadesi kimseyi temsil etmiyor. Sadece sitemizin adı o kadar. Kazanamayan kişiler anlamadığı bir konu olduğunda bunu anlamak yerine işi hemen sahtekarlığa getiriyorlar. Bu bu kadar kolay olmamalı. Çekiliş canlı yayında herkesin gözü önünde yapıldı. Üstelik bu sefer ilk defa katılım numaraları da insanlara verildi. Yani artık kimse “ben nereden bileceğim bu katılım numarasının bu kişiye ait olduğunu?” diye eleştiremeyecek. Çekiliş kürelerinden çıkan sayı hangi katılım numarasına çıktıysa onun ismi okundu.

   Bazıları “admin bunlar sen misin yoksa?” diye sormuşlar. Merak edenler için cevaplayayım ben bu çekilişe katılmadım. Katılmış ve kazanmış olsam bile kurallar gereği bir çekilişten birden fazla hediye kazanamam. Fazla kafa karıştırmaması için benikazan yazan ifadeleri de çıkardık.

   • Ecrin dedi ki:

    Mrb ahmet bey ben hile olduğunu düşünüyorum nerdeyse 3 bine yakın şifre gönderdim bitanesidemi denk gelmez ?‍♀️

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Bir tanesi bile mi denk gelmez sorusunun cevabı evet gelmeyebilir. 5 bin şifrenin gönderildiği bir çekilişe 4 bin 999 tane şifre gönderseniz ve bir kişi hediye kazanacak olsa “%100 ben kazanacağım” diye bir şey söyleyebilir misiniz? Kısmet bu. Çekiliş yapılır ve o bir kişiye çıkar. “Hayır asla çıkmaz” diyorsanız hile olduğunu düşünmeye devam edebilirsiniz ve sırf bu sebepten bir daha Nescafe almamaya karar verirseniz buna sevinirim. Çünkü ömrünüz boyunca uğraşsanız içmeyeceğiniz bir sayıda Nescafe almışsınız. En azından paranız cebinizde kalır.

    Ben bu seneye kadar bütün çekilişlere katılmıştım. Çok yüksek sayıda olmasa da 20-30 tane şifre gönderiyordum. Fakat bu sene bir tane bile göndermedim. Çünkü hiç 3’ü 1 arada içmedim.

   • SANCAR dedi ki:

    ben de 918 tane gönderdim seneye artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir